سوالات متداول

چطور می تونم به آی تی هوم اعتماد کنم؟

سایت آی تی هوم علاوه بر داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و کسب و کارهای مجازی، امکان خرید و دریافت محصول بصورت حضوری در دفتر مرکزی را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

آیا پس از مشاوره گرفتن برای خرید از آی تی هوم، حتما باید از شما خرید کرد؟

خیر، مهمترین هدف آی تی هوم انتخاب مناسبترین محصول برای شما عزیزان می باشد و شما می توانید پس از دریافت مشاوره تا بهترین انتخاب از مشاورین متخصص ما، محصول را از فروشگاه دلخواه خود خریداری کنید.

آی تی هوم برای بازگشت کالا چه شرایطی دارد؟

مجموعه آی تی هوم برای شما عزیزان ۷ روز ضمانت بازگشت کالا را که در صفحه قوانین آی تی هوم به طور کامل ذکر شده را فراهم کرده است.

آیا امکان پرداخت در محل می باشد؟

در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت مسائل بهداشتی فقط پرداخت ها به صورت آنلاین و از طریق درگاه اینترنتی صورت میگیرد.

آیا خرید از آی تی هوم به صورت حضوری امکان پذیر است؟

بله، مجموعه آی تی هوم برای اطمینان شما عزیزان امکان خرید و تحویل حضوری را فراهم آورده است. شما عزیزان میتوانید پس از هماهنگ کردن با مشاوران آی تی هوم به دلیل شرایط فعلی کرونا در ساعت مقرر به دفتر مرکزی مراجعه فرمایید.

جلو اسم هر محصول حروفی نوشته شده که بروی جعبه کالا نیست، این حروف به چه معناست؟

به دلیل اینکه اکثر محصولات با یک اسم مشترک ولی با مشخصات متفاوتی در بازار آی تی عرضه میشوند، برای تفکیک و کم کردن خطا در انتخاب محصول توسط شما عزیزان این حروف به انتهای اسامی محصولات اضافه گردیده است که بر روی جعبه محصول درج نشده است.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آی تی هوم است.

logo-samandehi
مقایسه