درباره آی تی هوم

 تیم آی تی هوم …

مجموعه آی تی هوم زیر مجموعه شرکت بازرگانی رایان کاوه ایرانیان می‌باشد. این مجموعه با داشتن سال ها تجربه و تخصص در زمینه‌ی خرید و فروش لپ تاپ در کنار شماست تا بتوانید در زمان خرید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

در تیم آی تی هوم افراد متخصص، جوان و توانا در کنار هم جمع شده اند تا علاوه بر راهنمایی در زمان خرید، به روز ترین اطلاعات در خصوص انواع لپ تاپ، سخت افزار و ابزار دیجیتال را در اختیار شما قرار دهند.

 

مجله اینترنتی آی تی هوم …

یکی از اهداف بزرگ تیم آی تی هوم این است که همه ی افرادی که علاقمند به دنیای دیجیتال هستند و یا قصد خرید لپ تاپ را دارند، به بروز ترین اطلاعات در این زمینه دسترسی داشته باشند. بنابراین ما در گروه آی تی هوم سعی کردیم تا یک مجله اینترنتی جامع و کامل برای کاربران ایجاد کنیم تا بتوانند به محتوا و مقالات دست اول دسترسی داشته باشند که مطابق با اخرین اخبار ایران و جهان گرد آوری شده است. 

 

هدف آی تی هوم چیست؟

تلاش ما قبل از هرچیزی رضایت خاطر شما است به همین دلیل سعی کرده ایم بهترین شرایط را برایتان فراهم کنیم. در فروشگاه آی تی هوم می توانید جدیترین لپ تاپ های موجود در بازار را با قیمتی مناسب تر تهیه کنید و در سریع ترین زمان ممکن سفارش خود را همراه با گارانتی معتبر تحویل بگیرید.همچنین می توانید با مشاورین و کارشناسان تیم آی تی هوم در زمینه خرید لپ تاپ متناسب با هر رشته یا فعالیتی در تماس باشید و از خدمات و راهنمایی های قبل و بعد از خرید ما استفاده کنید.

 

” همراه شما برای بهترین انتخاب “