لپ تاپ دانشجویی چیست؟ درواقع دانشجویان برای رسیدگی به امور تحصیلی خود نیازمند به یک سیستم حرفه ای هستند تا بتوانند به فعالیت های نظیر کار با آفیس، ارائه پروژه‌ها، شرکت در سمینارها، مطالعه مقالات و کتاب و همچنین ترجمه رسیدگی کنند. در واقع دروان تحصیلات تکمیلی بدون لپ تاپ تقریبا امری غیر ممکن است و در صورتی که شما لپ تاپ دانشجویی مناسب رشته خود را نداشته باشید بدون شک از فعالان رشته خود عقب خواهید ماند.

معرفی بهترین لپ تاپ دانشجویی لپ تاپ دانشجویی چیست؟ درواقع دانشجویان برای رسیدگی به امور تحصیلی خود نیازمند به یک سیستم حرفه ای هستند تا بتوانند به فعالیت های نظیر کار با آفیس، ارائه پروژه‌ها، شرکت در سمینارها، مطالعه مقالات و کتاب و همچنین ترجمه رسیدگی کنند. در واقع دروان تحصیلات تکمیلی بدون لپ تاپ تقریبا امری غیر ممکن است

نکته ای که هنگام خرید لپ تاپ دانشجویی باید حتما به آن توجه کنید تناسب سیستم با رشته تحصیلی شما است. در واقع هر رشته تحصیلی با توجه به فعالیت‌های دانشجویان نیازمند یک سیستم با سخت افزار مخصوص است تا بتوانند نیازهای کاربران را پشتیبانی کند. پس نمی‌توان یک نسخه کلی برای همه دانشجویان در زمینه سخت افزار لپ تاپ پیچید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه بهترین لپ تاپ دانشجویی با ما همراه باشید.

بهترین لپ تاپ دانشجویی کدام لپ تاپ است؟

این سوال جنبه کلی گرایی دارد و نمی‌توان تعیین کرد کدام لپ تاپ شایسته لقب “بهترین لپ تاپ دانشجویی” است اکثر افراد لپ تاپ دانشجویی ایسوس را به عنوان بهترین لپ تاپ دانشجویی می شناسند. همانطور که در قسمت مقدمه نیز خدمت شما گفته شد، لپ تاپ دانشجویی با رشته تحصیلی دانشجو رابطه مستقیم داشته و براساس فعالیت هایی که قرار است با سیستم انجام شود رتبه بندی می‌شود. در ادامه تعدادی از لپ تاپ های رشته های پرطرفدار را بررسی می‌کنیم. ویژگی های سخت افزاری هر کدام را قدم به قدم برای شما توضیح داده و در نهایت لپ تاپ های پیشنهادی آی تی هوم را نیز برایتان قرار می‌دهیم. 

لپ تاپ دانشجویی این سوال جنبه کلی گرایی دارد و نمی‌توان تعیین کرد کدام لپ تاپ شایسته لقب "بهترین لپ تاپ دانشجویی" است اکثر افراد لپ تاپ دانشجویی ایسوس را به عنوان بهترین لپ تاپ دانشجویی می شناسند.

لپ تاپ مناسب رشته معماری و نقشه کشی

رشته معماری از رشته هایی است که نیازمند یک سیستم قدرتمند برای ارائه پروژها و اجرای نرم افزارهای گرافیکی است. دانشجویان این رشته باید لپ تاپی حداقل با سی پی یو Core i5 نسل 11 به بالا تهیه کنند تا سیستم توانایی رندرینگ و اجرای نرم افزارهای معماری و نقشه کشی را داشته باشد. به دلیل این که رندرگیری در رشته معماری فرایندی غیر قابل حذف است لپ تاپ حتما باید دارای کارت گرافیک مجزا با حداقل 2 گیگابایت باشد. برای مثال کارت گرافیک مدل MX 450 یک گزینه مناسب برای رندر گیری های معمولی به حساب می‌آید. از لحاظ ظرفیت رم و حافظه داخلی؛ داشتن 16 گیگ ظرفیت رم و 256 گیگابایت SSD می‌تواند پاسخگوی نیازهای کاربران این رشته باشد البته سعی کنید لپ تاپی تهیه کنید که رم و حافظه داخلی آن قابلیت ارتقاء داشته باشد. در ادامه چند لپ تاپ مناسب برای معماری را به شما معرفی کرده ایم همچنین مقاله راهنمای خرید لپ تاپ مناسب معماری و نقشه کشی به طور کامل به نیاز های اساسی لپ تاپ های این رشته پرداخته است.

لپ تاپ مناسب معماری رشته معماری از رشته هایی است که نیازمند یک سیستم قدرتمند برای ارائه پروژها و اجرای نرم افزارهای گرافیکی است. دانشجویان این رشته باید لپ تاپی حداقل با سی پی یو Core i5 نسل 11 به بالا تهیه کنند
 • لپ تاپ ایسوس TUF Gaming FA506IE

این دستگاه از سری لپ تاپ ایسوس تاف گیمینگ است. پردازنده های لپ تاپ Ryzen 7 و کارت گرافیک ان RTX 3050TI است. حافظه داخلی به کار رفته در این لپ تاپ برای افزایش سرعت و جلوگیری از هنگی و کندی سیستم از نوع SSD است. همچنین رم این دستگاه نیز 8 گیگابایت بوده و یک ظرفیت مناسب برای انجام فعالیت های گوناگون افراد است. یکی از معایبی که می‌توان برای این لپ تاپ در نظر گرفت وزن به نسبت زیاد آن است و حمل را کمی دشوار می‌کند.

لپ تاپ ایسوس TUF Gaming FA506IE

 • لپ تاپ ایسوس ROG Zephyrus GU603ZM

این دستگاه جز لپ تاپ رندرینگ طبقه بندی می‌شود. سی پی یو این لپ تاپ Core i7 نسل 12 سری H است و از جدیدترین پردازنده های لپ تاپ ایسوس محسوب می‌شود. حافظه داخلی این لپ تاپ از نوع SSD بوده و دارای 16 گیگ ظرفیت رم است. از نظر کارت گرافیک نیز به دلیل داشتن 8 گیگ ظرفیت مجزا RTX 3060 برای کارهای گرافیکی فوق العاده قوی و قدرتمند است. صفحه نمایش لپ تاپ GU603ZM دارای صفحه نمایش 16 اینچی از نوع IPS است که تصاویر و رنگ ها را با کیفیت بسیار عالی نشان می‌دهد.

لپ تاپ ایسوس ROG Zephyrus GU603ZM

 • لپ تاپ ایسوس ProArt StudioBook H7600HM

این لپ تاپ از جدید ترین لپ تاپ های موجود در بازارهای ایران است و برای کارهای گرافیکی، رندرینگ، نقشه کشی و…مناسب است. پردازنده مرکزی این لپ تاپ i7 نسل 11 از سری H است و همچنین کارت گرافیک نیز RTX3060 با 6 گیگابایت حافظه مجزا است. طراحی بدنه این لپ تاپ زیبا و چشم گیر بوده که یکی از تفاوت های اساسی این دستگاه با سایر لپ تاپ های بازاراست. صفحه نمایش 16 اینچی با پنل OLED یک گسترده دید مناسب از تصاویر با گرافیک حرفه ای را به کاربران ارائه می‌دهد.

لپ تاپ ایسوس ProArt StudioBook H7600HM

لپ تاپ مناسب عمران

رشته عمران به دلیل کار با نرم افزارهایی مانند اتوکد نیازمند یک سیستم با سخت افزار قوی است. مشخصات سخت افزاری لپ تاپ های این رشته با لپ تاپ های معماری و نقشه کشی یکسان است . یعنی هر دو رشته نیازمند یک لپ تاپ با پردازنده، کارت گرافیک و ظرفیت رم بالا هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه لپ تاپ مناسب رشته عمران می‌توانید به مقاله بهترین لپ تاپ برای رشته عمران مراجعه کنید.

لپ تاپ مناسب رشته گرافیک 

این رشته به دلیل کار با نرم افزار های حرفه ای مانند فتوشاپ، پریمیر، افترافکت و…نیازمند به یک سخت افزار قدرتمند است تا بتواند فعالیت های مختلف افراد را پشتیبانی کند. لپ تاپ مناسب فعالیت های گرافیکی از نظر سی پی یو مانند لپ تاپ های رشته معماری نیازمند سی پی یو نسل 10 یا 11 سری Core i5 و Core i7 است تا بتواند فعالیت‌های مختلف کاربران را پشتیبانی کند. کارت گرافیک که مهم ترین رکن در لپ تاپ مناسب رشته گرافیک به حساب می‌آید باید از لحاظ ظرفیت رم باید حداقل دارای 4 گیگ گرافیک باشد تا کاربران قادر به فعالیت در بستر نرم افزارهای مختلف گرافیکی باشند. ظرفیت رم و حافظه داخلی باید طوری تنظیم شود تا توانایی بارگذاری و پردازش داده های سنگین کاربران را داشته باشد. مقاله لپ تاپ مناسب رشته گرافیک می‌تواند شما را در خرید یک لپ تاپ مناسب برای این رشته راهنمایی کند.

لپ تاپ مناسب دانشجویی این رشته به دلیل کار با نرم افزار های حرفه ای مانند فتوشاپ، پریمیر، افترافکت و…نیازمند به یک سخت افزار قدرتمند است تا بتواند فعالیت های مختلف افراد را پشتیبانی کند.
 • لپ تاپ ایسوس VivoBook Pro N7400PC

این لپ تاپ جز لپ تاپ های رده بالا و قدرتمند ایسوس است و برای فعالیت های گرافیکی کاملا مناسب است. این لپ تاپ به دلیل ویژگی های سخت افزاری خوبی که دارد می تواند در اجرای نرم افزار فتوشاپ عملکرد خوبی داشته باشد و شما را شگفت زده کند. همچنین در فعالیت هایی مانند کارهای روزمره، تمامی امور دانشجویی و دانش‌آموزی، پروژه های سبک و سنگین مهندسی در رشته های معماری، عمران بسیار گزینه مناسبی است. این لپ تاپ دارای سی پی یو  Core i7 نسل یازدهم است که با داشتن ترد 8 هسته یک پردازنده یک پردازش حرفه ای را برای کاربران رقم میزند. کارت گرافیک این لپ تاپ با 4 گیگ ظرفیت مجزا برای طیف وسیعی از فعالیت های کاربران مناسب است.

لپ تاپ ایسوس VivoBook Pro N7400PC

 • لپ تاپ ایسوس VivoBook Pro N7600PC 2K

این لپ تاپ دارای پردازنده Core i7 نسل 11 سری H است. این لپ تاپ در دسته بندی لپ تاپ ایسوس ویوبوک قرار دارد و از قیمت و عملکرد بسیار مناسبی برخوردار است. از این لپ تاپ در رده کاربری های مختلف مانند رشته های عمران، معماری، پروژه های سنگین مهندسی و…کاربردی است و گزینه خرید خوبی برای ان ها به حساب می‌آید.

لپ تاپ ایسوس VivoBook Pro N7600PC 2K

 • لپ تاپ ایسوس VivoBook K571LI

لپ تاپ K571LI برای فعالیت های گیمینگ و گرافیکی مناسب است. این لپ تاپ دارای 4 گیگ گرافیک مجزا GTX 1650TI بوده و همراه با سی پی یو i7 نسل 10 یک پردازش بی نظیر را به کاربران ارائه می‌دهد. نمایشگر لپ تاپ k571 دارای اندازه 15.6 اینچی است و نوع پنل صفحه نمایش IPS است. سایز و ابعاد نمایشگر طوری است که در زمان کار با آن زاویه دید و فضای کافی را در اختیار شما قرار می دهد. مانند بیشتر لپ تاپ هایی که در حال حاضر در بازار وجود دارد، سطح نمایش این لپ تاپ نیز حالت مات دارد.

لپ تاپ ایسوس VivoBook K571LI

لپ تاپ مناسب رشته حسابداری

فعلان حوزه حسابداری عموما درگیر اعداد و ارقام هستند و با یک سیستم با سخت افزار معمولی نیز می‌توانند تمامی نیازهای حسابداری خود را برطرف کنند. لپ تاپ مناسب حسابداری با یک سخت افزار ساده و معمولی می‌تواند تا سالیان سال کفاف کار حسابداران و دانشجویان این رشته را بدهد به شرطی که افراد نیازمند فعالیت های گرافیکی نباشند. سی پی یو به کار رفته در لپ تاپ های حسابداری می‌تواند پنتیوم و سلرون باشد که پیشنهاد ما این است که سعی کنید حداقل لپ تاپ Core i3 نسل 10 یا 11 تهیه کنید تا بتوانید در صورت نیاز فعالیت های رده بالاتر را نیز انجام دهید.

لپ تاپ مناسب حسابداریفعلان حوزه حسابداری عموما درگیر اعداد و ارقام هستند و با یک سیستم با سخت افزار معمولی نیز می‌توانند تمامی نیازهای حسابداری خود را برطرف کنند. لپ تاپ مناسب حسابداری با یک سخت افزار ساده و معمولی می‌تواند تا سالیان سال کفاف کار حسابداران و دانشجویان این رشته را بدهد به شرطی که افراد نیازمند فعالیت های گرافیکی نباشند

در ارتباط با کارت گرافیک باید گفت که رشته حسابداری نیازی به گرافیک ندارد . حافظه گرافیک موجود در سی پی یو لپ تاپ برای فعالیت افراد در این رشته کافی است اما اگر فکر می‌کنید ممکن است در آینده نیازمند انجام فعالیت های سنگین باشید حتما سعی کنید لپ تاپ با گرافیک مجزا تهیه کنید. 

ظرفیت رم و حافظه داخلی در لپ تاپ مناسب رشته حسابداری بسیار مهم است و در واقع شما هنگام خرید لپ تاپ مناسب برای این رشته باید حداقل یک لپ تاپ با ظرفیت رم 4 گیگابایت تهیه کنید. همچنین نوع حافظه داخلی نیز باید از نوع SSD باشد با سیستم شما دچار هنگی و کندی نشود. علاوه بر این، اندازه مانیتور و کیفیت صفحه نمایش نیز از مواردی هستند که حتما باید بررسی شود زیرا حسابداران دائما به صفحه نمایش خیره می‌شوند و در دراز مدت اگر کیفیت صفحه نمایش مناسب نباشد چشم ها دچار آسیب خواهند شد. مقاله لپ تاپ مناسب حسابداری شما را بهتر راهنمایی خواهد کرد.

 • لپ تاپ ایسوس VivoBook R427FA 

لپ تاپ VivoBook R427FA جز لپ تاپ های حسابداری بوده و برای کارهای سبک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لپ تاپ می‌تواند پاسخگوی  نیازهای روزمره، دانشجویی، سبک و معمولی کاربران باشد و  می‌توانند برای کارهای مانند آفیس، شرکت در کلاس آنلاین، انجام پروژه‌های سبک دانشجویی، وبگردی، تماشای فیلم و سریال، مطالعه کتاب و…از این لپ تاپ استفاده کنند. سی پی یو این لپ تاپ Core i3 نسل دهم است و یکی از نقاط قوت این دستگاه محسوب می‌شود.

لپ تاپ ایسوس VivoBook R427FA

 • لپ تاپ ایسوس VivoBook R565EA

لپ تاپ R565EA از گزینه های بسیار عالی برای خرید لپ تاپ است. سی پی یو به کار رفته در این دستگاه از نوع i3 نسل 11 است و برای پردازش فعالیت حسابداری عالی عمل می‌کند. حافظه داخلی آن از نوع هیبرید است و دارای 256 گیگ SSD و 1 ترابایت حافظه مکانیکی است. حافظه رم دستگاه 4 DDR4 3200MHz4 گیگابایت بوده و قابلیت ارتقاء دارد.

لپ تاپ ایسوس VivoBook R565EA

 • لپ تاپ لنوو IdeaPad 3 IP3

این لپ تاپ لنوو دارای سی پی یو Core i5 نسل 11 با 8 گیگ ظرفیت رم است. این لپ تاپ برای فعالیت های حسابداری بسیار مناسب است و جز لپ تاپ دانشجویی با قیمت و ظاهر مناسب به حساب می‌اید. این لپ تاپ دارای 2 گیگابایت کارت گرافیک مجزا است و برای فعالیت های گرافیکی سبک مناسب است.

لپ تاپ لنوو IdeaPad 3 IP3

لپ تاپ رشته روانشناسی

لپ تاپ مناسب رشته روانشناسی دقیقا مشخصات مشابه با لپ تاپ مناسب حسابداری دارد و نیازمند به یک سیستم با قدرت حرفه ای ندارد زیرا فعالان و دانشجویان این رشته برای وبگردی، شرکت در سمینارها، کار با آفیس و موارد ساده ای از این قبیل از لپ تاپ استفاده می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با لپ تاپ مناسب روانشناسی می‌توانید مقاله بهترین لپ تاپ روانشناسی را مطالعه کنید.

بهترین لپ تاپ دانشجویی لپ تاپ مناسب رشته روانشناسی دقیقا مشخصات مشابه با لپ تاپ مناسب حسابداری دارد و نیازمند به یک سیستم با قدرت حرفه ای ندارد زیرا فعالان و دانشجویان این رشته برای وبگردی، شرکت در سمینارها

لپ تاپ مناسب رشته کامپیوتر

رشته کامپیوتر یک رشته با زیر شاخه های متعدد است به همین دلیل نمی توان یک نسخه مخصوص برای لپ تاپ مناسب این رشته پیچید. حداقل سخت افزار مورد نیاز برای این رشته باید حداقل دارای پردازنده Core i5 و 2 گیگابایت گرافیک مجزا، 8 گیگابایت حافظه رم و 256 گیگابایت SSD باشد تا بتواند فعالیت‌های مورد نظر خود در ارتباط با رشته کامپیوتر را انجام دهند. 

خرید لپ تاپ دانشجویی در رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار افراد اصولا به سمت برنامه نویسی متمایل می‌شوند. سخت افزار مناسب برنامه نویسی بسته به نوع زبان برنامه نویسی متفاوت است

در رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار افراد اصولا به سمت برنامه نویسی متمایل می‌شوند. سخت افزار مناسب برنامه نویسی بسته به نوع زبان برنامه نویسی متفاوت است اما شما با یک سخت افزار متوسط نیز می‌توانید زبان های مختلف برنامه نویسی را امتحان کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله لپ تاپ مناسب رشته کامپیوتر را بررسی کنید.

 • لپ تاپ ایسوس VivoBook R465EP

 لپ تاپ ایسوس R465EP یکی از لپ تاپ های کاربردی و قیمت مناسب برای رشته کامپیوتر است. این لپ تاپ دارای پردازنده مرکزی i5 نسل 11 با ظرفیت رم 8 گیگابایت به همراه 2 گیگ کارت گرافیک مجزا مدل MX330 است و یک سخت افزار خوب و مناسب را به کاربران ارائه می‌دهد. پردازنده نسل یازدهم  core i5 اینتل مجهز شده و 4 هسته ای است. رم به کار رفته در این لپ تاپ 8 گیگ است و توان ظرفیت مناسبی دارد.

لپ تاپ ایسوس VivoBook R465EP

 • لپ تاپ ایسوس VivoBook K513EQ

لپ تاپ K513EQ در دسته بندی لپ تاپ سبک و باریک قرار می‌گیرد که حمل این لپ تاپ را بسیار آسان می‌کند. پردازنده و کارت گرافیک این لپ تاپ برای برنامه نویسی کاملا مناسب است.  سی پی یو به کار رفته در این لپ تاپ از سری Core i7 نسل 11 است و نسبت به لپ تاپ های هم رده خود از قدرت پردازش بالایی برخوردار است. کارت گرافیک GPU GeForce MX 350به کار رفته در این لپ گرافیک مورد نسلز زشته کامپیوتر را تامین می‌کند.

لپ تاپ ایسوس VivoBook K513EQ

 • لپ تاپ لنوو ThinkBook 14 Gen 2

لپ تاپ لنوو ThinkBook برای اجرای انواع زبان های برنامه نویسی، هوش مصنوعی، شبکه و…مناسب است و از لحاظ قدرت سخت افزاری و قیمت در رده بسیار خوبی قرار دارد. پردازنده مرکزی  core i7 نسل 11 است و پردازش خوبی را به کاربران ارائه می‌دهد. این لپ تاپ گرافیک مجزا MX450 با 2 گیگابایت حافظه دارد و برای نیازهای گرافیکی این رشته کافی است.

لپ تاپ لنوو ThinkBook 14 Gen 2

بهترین لپ تاپ برای دانشجویان در رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار افراد اصولا به سمت برنامه نویسی متمایل می‌شوند. سخت افزار مناسب برنامه نویسی بسته به نوع زبان برنامه نویسی متفاوت است اما شما با یک سخت افزار متوسط نیز می‌توانید زبان های مختلف برنامه نویسی را امتحان کنید.

لپ تاپ مناسب رشته مکانیک

رشته مکانیک دارای نرم افزارهای مخصوص به خود است و فعالان این رشته باید یک سیستم مناسب با رشته خود داشته باشند. سعی کنید در خرید لپ تاپ مناسب رشته مکانیک از لپ تاپ های بالارده استفاده کنید تا هنگام انجام پروژه های مختلف با هنگی و کندی سیستم مواجه نشوید. حداقل سخت افزار مناسب لپ تاپ رشته مکانیک دارای سی پی یو Core i5، کارت گرافیک با 4 گیگ حافظه مجزا، 8 گیگابایت ظرفیت رم و داشتن حافظه SSD است که شما را از تعویض لپ تاپ تا چندین سال آینده بی نیاز شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله بهترین لپ تاپ برای مکانیک را مطالعه کنید.

لپ تاپ مناسب رشته مکانیک رشته مکانیک دارای نرم افزارهای مخصوص به خود است و فعالان این رشته باید یک سیستم مناسب با رشته خود داشته باشند. سعی کنید در خرید لپ تاپ مناسب رشته مکانیک از لپ تاپ های بالارده استفاده کنید
 • لپ تاپ ایسوس VivoBook Pro K3500PH

لپ تاپ ایسوس K3500PH جز دسته بندی لپ تاپ گیمینگ است و برای رشته مکانیک بسیار قدرتمند و حرفه ای است. این لپ تاپ دارای 4 گیگابایت حافظه گرافیک مجزا و Core i5 نسل 11 است. این لپ تاپ برای رشته مکانیک یک گزینه خرید عالی به حساب می‌اید چرا که از نظر سخت افزاری بسیار قوی و رده بالا است. در این سیستم دو فن خنک کننده مجزا وجود دارد. یکی از عوامل آزار دهنده در لپ تاپ صدای فن است که در این دستگاه به حداقل رسیده و از این بابت خیال کاربر را راحت می‌کند.

لپ تاپ ایسوس VivoBook Pro K3500PH

 • لپ تاپ ایسوس VivoBook K571LI

لپ تاپ ایسوس VivoBook K571LI داشته باشیم باید گفت که این لپ تاپ جز لپ تاپ‌های قوی و قدرتمند شرکت ایسوس محسوب می‌شود. این لپ تاپ با داشتن کارت گرافیک بالا و پردازنده Core i7 نسل دهم و سیستم کولینگ مناسب یکی از لپ تاپ‌های پر طرفدار سری K شرکت ایسوس محسوب می‌شود و توانسته است کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند. این لپ تاپ جز لپ تاپ های رده متوسط گیمینگ است و برای برای کسانی که به دنبال یک لپ تاپ قدرتمند با قیمت مناسب هستند بسیار توصیح می‌شود.

لپ تاپ ایسوس VivoBook K571LI

 • لپ تاپ ایسوس TUF Gaming FA506IE

این لپ تاپ جز دسته بندی لپ تاپ ایسوس تاف گیمینگ بوده و همان طور که می‌دانید از قدرت فوق العاده بالایی برخوردار است. شما با خرید این لپ تاپ می‌توانید طیف وسیعی از فعالیت های خود را بدون هیچ گونه مشکلی انجام دهید. سی پی یو این لپ تاپ Ryzen7  نسل 4000 با رم 8 گیگ و کارت گرافیک RTX 3050TI با 4 گیگ ظرفیت مجزا است. صفحه نمایش این لپ تاپ 5.6 اینچ است و یک گسترده دید مناسب را به کاربران ارائه می‌دهد.

لپ تاپ ایسوس TUF Gaming FA506IE

سخن آخر..

در کل برای خرید لپ تاپ دانشجویی باید حتما با توجه به رشته تحصیلی و نیازهای خود اقدام کنید. اگر رشته تحصیلی شما در بین موارد بالا نبود می‌توانید از طریق چت آنلاین سایت با مشاورین ما در ارتباط باشید و یا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 426 58 – 021