- پرداخت اقساطی
کامپیوتر همهکاره مسترتک مدل ZN240-C38SB i3 12100 8GB 256GB Intel
| پردازنده | Core i3 12100 |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR4 |
| اساسدی | 256GB SSD |
| گرافیک | Intel UHD Graphics 730 |
| صفحهنمایش | 24Inch VA |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
131,000,000 تومان
کامپیوتر همه کاره یا همان All in One محصولی است که کاربران با خرید یک محصول میتوانند تمام اجزای یک کامپیوتر از قبیل مانیتور، قطعات، ماوس و کیبرد و… را بطور همزمان خریداری کنند. این محصول مناسب برای شرکت ها و کسانی است که احتیاج به جا به جایی ندارند. برند های مختلفی از جمله ایسوس، لنوو، MSI، اپل و خیلی شرکت های دیگر در ضمینه ساخت کامپیوتر همه کاره در حال فعالیت هستند. آی تی هوم توصیه میکند به دلیل نبود قطعات اصلی و تحریم ها محصولات را با گارانتی معتبر و اصلی تهیه کنید.
| پردازنده | Core i3 12100 |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR4 |
| اساسدی | 256GB SSD |
| گرافیک | Intel UHD Graphics 730 |
| صفحهنمایش | 24Inch VA |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i3 N305 |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR4 |
| هارد دیسک | 512GB HDD |
| گرافیک | intel UHD Graphics |
| صفحهنمایش | 23.8Inch |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i5 13420H |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR5 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel UHD Graphic |
| صفحهنمایش | 23.8Inch WV |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i3 1315U |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR5 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel UHD Graphic |
| صفحهنمایش | 23.8Inch WV |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i3 N300 |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR5 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel UHD Graphic |
| صفحهنمایش | 21.5Inch VA |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i3 N300 |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR5 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel UHD Graphic |
| صفحهنمایش | 21.5Inch VA |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 1355U |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel UHD Graphic |
| صفحهنمایش | 23.8Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i5 13420H |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR5 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel UHD Graphic |
| صفحهنمایش | 24Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core 3 100U |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR5 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 23.8Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i5 12400 |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR4 |
| اساسدی | 256GB SSD |
| گرافیک | Intel UHD Graphics 730 |
| صفحهنمایش | 27Inch VA |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i5 12400 |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR4 |
| اساسدی | 256GB SSD |
| گرافیک | Intel UHD Graphics 730 |
| صفحهنمایش | 24Inch IPS LED |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core 5 120U |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| اساسدی | 500GB SSD |
| گرافیک | Intel Graphics |
| صفحهنمایش | 23.8Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 13620H |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR5 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | Intel Graphics |
| صفحهنمایش | 23.8Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i5 13420H |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel UHD Graphic |
| صفحهنمایش | 24Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i5 1335U |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR5 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 23.8Inch WV |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i5 1315U |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| هارد دیسک | 512GB HDD |
| گرافیک | Intel UHD Graphics 630 |
| صفحهنمایش | 23.8Inch |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i5 1315U |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR5 |
| هارد دیسک | 512GB HDD |
| گرافیک | Intel UHD Graphics 630 |
| صفحهنمایش | 23.8Inch |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i5 13420H |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | intel UHD Graphic |
| صفحهنمایش | 23.8Inch WV |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i5 13400 |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | Intel UHD Graphics 730 |
| صفحهنمایش | 24Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i5 12400 |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | Intel UHD Graphics 730 |
| صفحهنمایش | 24Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i5 14400 |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR5 |
| اساسدی | 500GB SSD |
| گرافیک | Intel UHD Graphics 770 |
| صفحهنمایش | 24Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i3 14100 |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR4 |
| اساسدی | 500GB SSD |
| گرافیک | Intel UHD Graphics 730 |
| صفحهنمایش | 24Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i3 12100 |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | UHD Intel Graphics 770 |
| صفحهنمایش | 23.8Inch VA |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 12700 |
|---|---|
| حافظه رم | 16MB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | UHD Intel Graphics 770 |
| صفحهنمایش | 21.5Inch VA |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i5 12400 |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | Intel UHD Graphics 730 |
| صفحهنمایش | 21.5Inch VA |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i3 12100 |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | Intel UHD Graphics 730 |
| صفحهنمایش | 21.5Inch VA |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 12700 |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | UHD Intel Graphics 770 |
| صفحهنمایش | 23.8Inch VA |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i5 12400 |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | UHD Intel Graphics 770 |
| صفحهنمایش | 23.8Inch VA |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i5 12400 |
|---|---|
| حافظه رم | 8GB DDR4 |
| اساسدی | 500GB SSD |
| گرافیک | UHD Graphics (integrated) |
| صفحهنمایش | 24Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |