- پرداخت اقساطی
لپ تاپ ایسوس Vivobook 16 F1605VA i7 1355U 16GB 512GB SSD Intel
| پردازنده | Core i7 1355U |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 16Inch TN |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
119,000,000 تومان
| پردازنده | Core i7 1355U |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 16Inch TN |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 1355U |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 14.0Inch WV |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 13650HX |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | RTX 4050 |
| صفحهنمایش | 16.2Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1200 |
| پردازنده | Core i7 1355U |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 14.0Inch WV |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 1355U |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 14.0Inch WV |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 13620H |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | RTX 4060 |
| صفحهنمایش | 15.6Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 1355U |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 14.0Inch WV |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 13700H |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 15.6Inch TN |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 12700H |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| صفحهنمایش | 16Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1200 |
| پردازنده | Core i7 1360P |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 16Inch OLED |
| پردازنده | Core i7 13700H |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 15.6Inch TN |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 1355U |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 16Inch TN |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 1355U |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 17.3Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 1355U |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 17.3Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 13620H |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | RTX 4060 |
| صفحهنمایش | 17.3Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 13620H |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | RTX 4050 |
| صفحهنمایش | 17.3Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 13650HX |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | RTX 4050 |
| صفحهنمایش | 16.2Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1200 |
| پردازنده | Core i7 13650HX |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | RTX 4060 |
| صفحهنمایش | 16.2Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1200 |
| پردازنده | Core i7 13650HX |
|---|---|
| حافظه رم | 32GB DDR5 |
| اساسدی | 2TB SSD |
| گرافیک | RTX 4060 |
| صفحهنمایش | 16.2Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1200 |
| پردازنده | Core i7 13650HX |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| اساسدی | 2TB SSD |
| گرافیک | RTX 4060 |
| صفحهنمایش | 16.2Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1200 |
| پردازنده | Core i7 13650HX |
|---|---|
| حافظه رم | 32GB DDR5 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | RTX 4060 |
| صفحهنمایش | 16.2Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1200 |
| پردازنده | Core i7 13650HX |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | GeForce RTX 4060 |
| صفحهنمایش | 16.2Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1200 |
| پردازنده | Core i7 1355U |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 512GB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 16Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1200 |
| پردازنده | Core i7 1355U |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 16Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1200 |
| پردازنده | Core i7 12700H |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 15.6Inch TFT |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 12700H |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | RTX 4050 |
| صفحهنمایش | 16Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1200 |
| پردازنده | Core i7 12700H |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | RTX 4060 |
| صفحهنمایش | 16Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1200 |
| پردازنده | Core i7 13620H |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | RTX 4070 |
| صفحهنمایش | 15.6Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |
| پردازنده | Core i7 13650HX |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR5 |
| اساسدی | 2TB SSD |
| گرافیک | RTX 4070 |
| صفحهنمایش | 18.0Inch IPS |
| وضوح صفحه | 1920 × 1200 |
| پردازنده | Core i7 1355U |
|---|---|
| حافظه رم | 16GB DDR4 |
| اساسدی | 1TB SSD |
| گرافیک | intel Iris Xe Graphics |
| صفحهنمایش | 15.6Inch |
| وضوح صفحه | 1920 × 1080 |