مشخصات فنی
| برند : | ام اس ای – MSI |
|---|---|
| سازنده پردازنده : | Intel |
| سری پردازنده : | Core 3 |
| مدل پردازنده : | 100U |
| ظرفیت حافظه RAM : | 8GB |
| نوع حافظه RAM : | DDR5 |
| ظرفیت حافظه SSD : | 1TB |
| نوع حافظه SSD : | NVMe |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Intel SoC |
| مدل گرافیک یکپارچه : | intel Iris Xe Graphics |
| اندازه صفحه نمایش : | 23.8Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| شبکه بیسیم WiFi : | دارد |
| بلوتوث : | دارد |
| تعداد پورت USB 2.0 : | 2 |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 2 |
| پورت USB Type-C : | 2 |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| وبکم : | دارای وبکم |
| توضیحات وبکم : | FHD(1080)IR |
| اسپیکر : | دارد |
| مشخصات اسپیکر : | 2X 2.5W |
| سیستم عامل : | Windows 11 |
| وزن : | 6.16kg |
| رنگ | سفیدمشکی |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی اصلی |


















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.