مشخصات فنی
| برند : | ایسوس – ASUS |
|---|---|
| سازنده پردازنده : | Intel |
| نسل پردازنده : | نسل 12 اینتل |
| سری پردازنده : | Core i5 |
| مدل پردازنده : | 1235U |
| تعداد کل هسته ها : | 10 |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 12 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 1.3 – 4.4 GHz |
| حافظه Cache : | 12MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 8GB |
| نوع حافظه RAM : | DDR4 |
| پهنای باند BUS : | 4800MT/s |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | 24GB |
| ظرفیت حافظه SSD : | 512GB |
| مقدار حافظه گرافیک : | ندارد |
| مدل گرافیک یکپارچه : | intel Iris Xe Graphics |
| اندازه صفحه نمایش : | 24Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| نرخ نوسازی تصویر : | 60Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | دارد |
| توضیحات تکمیلی صفحه نمایش : | روشنائی 250 Nitsفضای رنگی sRBG 100%Anti-glare displayWide view |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2 × 2 |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3 |
| پورت شبکه : | دارد |
| تعداد پورت USB 2.0 : | 1 |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 3 |
| پورت USB Type-C : | 1 |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | ندارد |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| درایو نوری : | ندارد |
| وبکم : | دارای وبکم |
| توضیحات وبکم : | HD(720P) |
| اسپیکر : | دارد |
| مشخصات اسپیکر : | Sonic Master |
| اقلام همراه : | شارژرکیبورد و ماوس بی سیمدفترچه راهنما |
| سیستم عامل : | ندارد |
| ابعاد محصول : | (539 × 423 × 15)mm |
| وزن : | 5.4Kg |
| رنگ | سفیدمشکی |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.