مشخصات فنی
| برند : | اچ پی – HP |
|---|---|
| سازنده پردازنده : | Intel |
| نسل پردازنده : | نسل 12 اینتل |
| سری پردازنده : | Core i7 |
| مدل پردازنده : | 12700 |
| تعداد کل هسته ها : | 12 |
| تعداد انواع هسته پردازنده | 4 هسته Efficient (موثر)8 هسته Performance (عملکرد بالا) |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 20 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 1.6 – 4.9 GHz |
| حافظه Cache : | 25MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 32GB |
| نوع حافظه RAM : | DDR5 |
| ظرفیت حافظه SSD : | 1TB |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Nvidia GeForce |
| مدل چیپست گرافیک : | RTX 3060 GDDR6 |
| مقدار حافظه گرافیک : | 6GB |
| مدل گرافیک یکپارچه : | intel UHD Graphic |
| اندازه صفحه نمایش : | 34Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| دقت صفحه نمایش : | (2160 × 5120) 5K |
| نرخ نوسازی تصویر : | 60Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| توضیحات تکمیلی صفحه نمایش : | روشنایی 500 Nitsفضای رنگی 98% DCI-P3نسبت تصویر 21:9 |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2 × 2 |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.2 |
| پورت شبکه : | دارد |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 6 |
| پورت USB Type-C : | 3 |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | دارد |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت هدفون : | ندارد |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | دارد |
| درایو نوری : | ندارد |
| وبکم : | دارای وبکم |
| توضیحات وبکم : | قابلیت تشخیص چهره16MP |
| اسپیکر : | 2 × 2W |
| مشخصات اسپیکر : | سری Premium ساخت کمپانی Bang & Olufsen |
| اقلام همراه : | کیبورد و ماوس بی سیم |
| سیستم عامل : | ندارد |
| ابعاد محصول : | (817 × 223 × 368)mm |
| وزن : | 11.2Kg |
| رنگ | خاکستری |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی اصلی |












هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.