مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (395 × 282 × 23.4)mm |
|---|---|
| وزن : | 2.7Kg |
| جنس بدنه : | پلی کربنات+ABS |
| سازنده پردازنده : | AMD |
| سری پردازنده : | Ryzen 7 |
| مدل پردازنده : | 5800H |
| تعداد کل هسته ها : | 8 |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 16 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 3.2 – 4.4 GHz |
| حافظه Cache : | 20MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 32GB |
| پهنای باند BUS : | 3200MT/s |
| نوع حافظه RAM : | DDR4 |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | 32GB |
| حافظه مکانیکی HDD | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD : | 1TB |
| رابط حافظه SSD : | دارد |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| مدل گرافیک یکپارچه : | AMD Radeon Graphics |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Nvidia GeForce |
| مدل چیپست گرافیک : | RTX 3070 GDDR6X |
| مقدار حافظه گرافیک : | 8GB |
| اندازه صفحه نمایش : | 17.3Inch |
| دقت صفحه نمایش : | QHD 2K (2560 × 1440) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| نرخ نوسازی تصویر : | 165Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| توضیحات تکمیلی صفحه نمایش : | پشتیبانی از Adaptive-Syncزاویه دید 178 درجهزمان پاسخگویی 3 msفضای رنگی 100% DCI-P3 |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 3 |
| پورت USB Type-C : | دارد |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | ندارد |
| پورت شبکه : | دارد |
| پورت HDMI : | دارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| درایو نوری : | ندارد |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| وبکم : | بدون وبکم |
| نور پس زمینه کیبورد : | RGB |
| حسگرها : | فاقد حسگر اثر انگشت |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2 × 2 |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.1 |
| تاچ پد : | چند لمسی |
| اسپیکر : | 2 × 1.5W |
| مشخصات اسپیکر : | 2 اسپیکر + تکنولوژی Smart AmplifierDolby Atmos |
| رده کاربری : | |
| نوع باتری : | 4 سلولی لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری : | 90Wh |
| سیستم عامل : | ندارد |
| اقلام همراه : | شارژرکیف – ماوس |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |














درود لپتاپ راگ من موقعی که باهاش گیم میزنم و به شارژر متصل نیست fps خوبی نمیده ولی وقتی متصل میشه خیلی بهتر میشه،خواستم بدونم مشکلی نیست موقع گیم زدن لپتاپم به شارژر برق متصل باشه؟ آیا باید باتری لپتاپم رو خارج کنم برای عمر بیشتر؟
سلام دوست عزیز
قطع باتری رو اصلا توصیه نمیکنم . مورد دوم اینکه این ی امر طبیعی هست احتمالا CPU و GPU شما توان مصرفی بالایی دارد. کلا توصیه میشه کسایی که زیاد بازی میکنن بهتره هنگام بازی، لپ تاپ رو به شارژر وصل کنید.
سلام وقت بخیر، این مدل رو موجود میکنید آیا؟
سلام دوست عزیز روتون بخیر متاسفانه این لپ تاپ ناموجوده و کلا دیگه موجود نمیشه
سلام .من این لپ تاپ خریدم .کیفیت عالی.قیمت در مقایسه با همه سایت ها پایین .خدمات پس از فروش عالی .ممنون از بچه های خوب ایتی هوم .
سلام
مدل g513QR رو کی موجود می کنید؟
سلام!
مدل G513QR یکی از مدلهای جدید و محبوب هست و ما در حال بررسی موجودی و زمان ورود این مدل به فروشگاه هستیم.
به محض اینکه اطلاعات دقیقتری در مورد زمان موجود شدن این مدل داشته باشیم، حتماً به شما اطلاع میدیم. در این بین، اگر سوال یا نیاز دیگهای داشتید، خوشحال میشم کمک کنم.
با احترام،
مدل هایی که در حال حاضر داخل بازار ایران هست همین مدل های موجود در سایت هستند… مدل 15 اینچی این لپ تاپ اگه مدنظرتون هست G513QC هست که تا حدی کانفیگ دستگاه تغییر می کنه…