مشخصات فنی
| تعداد فن : | 1 |
|---|---|
| سایز فن : | (120 × 120 × 25)mm |
| سرعت فن : | 1500rpm |
| فشار هوای فن | 3.07mmH2O |
| نوع بلبرینگ : | Magnetic levitation |
| حداکثر جریان هوا فن : | 62.5CFM |
| ولتاژ کاری : | 12V |
| توان مصرفی فن | 1.08W |
| میزان نویز : | 22.5dB |
| نور پردازی : | ندارد |
| کانکتور فن : | 4Pin |
| گارانتی | گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی |
| برند : | ایسوس – ASUS |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.