مشخصات فنی
| تعداد فن : | 1 |
|---|---|
| سایز فن : | (120 × 120 × 25)mm |
| سرعت فن : | 1900rpm |
| فشار هوای فن | 3.07mmH2O |
| نوع بلبرینگ : | Advanced FDB |
| حداکثر جریان هوا فن : | 76CFM |
| ولتاژ کاری : | 12V |
| توان مصرفی فن | 2.88W |
| میزان نویز : | 29dB |
| نور پردازی : | ARGB |
| کانکتور فن : | 7Pin(4+3) |
| گارانتی | گارانتی اصلی |
| برند : | ایسوس – ASUS |












هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.