مشخصات فنی
| تعداد فن : | 3 |
|---|---|
| نوع بلبرینگ : | Rifle Bearing |
| حداکثر جریان هوا فن : | 62CFM |
| توان مصرفی فن | 1.8W |
| میزان نویز : | 27dB |
| ولتاژ کاری : | 12V |
| فشار هوای فن | 2.5mmH2O |
| سایز فن : | (120 × 120 × 25)mm |
| سرعت فن : | 1800rpm |
| نور پردازی : | ARGB |
| کانکتور فن : | 6Pin(3+3) |
| گارانتی | گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی |
| برند : | کولر مستر – Cooler Master |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.