مشخصات فنی
| تعداد فن : | 3 |
|---|---|
| سایز فن : | (120 × 120 × 25)mm |
| سرعت فن : | 1500rpm |
| فشار هوای فن | 1.45mmH2O |
| نوع بلبرینگ : | Hydraulic Bearing |
| حداکثر جریان هوا فن : | 47.7CFM |
| ولتاژ کاری : | 12V |
| میزان نویز : | 22.5dB |
| نور پردازی : | ARGB |
| کانکتور فن : | 4Pin |
| گارانتی | گارانتی اصلی |
| برند : | کورسیر – Corsair |


















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.