مشخصات فنی
| تعداد فن : | 1 |
|---|---|
| نوع بلبرینگ : | Hydraulic Bearing |
| حداکثر جریان هوا فن : | 82.4CFM |
| توان مصرفی فن | 2.76W |
| میزان نویز : | 34.5dB |
| فشار هوای فن | 4.24mmH2O |
| سایز فن : | (120 × 120 × 25)mm |
| سرعت فن : | 2000rpm |
| نور پردازی : | ندارد |
| کانکتور فن : | 4Pin |
| گارانتی | گارانتی گرین |
| برند : | کوگر – Cougar |












هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.