مشخصات فنی
| تعداد فن : | 1 |
|---|---|
| نوع بلبرینگ : | Fluid dynamic bearing |
| حداکثر جریان هوا فن : | 160CFM |
| توان مصرفی فن | 7.2W |
| میزان نویز : | 38dB |
| ولتاژ کاری : | 12V |
| فشار هوای فن | 2.21mmH2O |
| سایز فن : | (160 × 160 × 25)mm |
| سرعت فن : | 1600rpm |
| نور پردازی : | ARGB |
| کانکتور فن : | 4Pin |
| گارانتی | گارانتی اصلی |
| برند : | سیلور استون – Silverstone |
















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.