مشخصات فنی
| برند : | ای فورتک – A4TECH |
|---|---|
| ابعاد محصول : | mm(225 × 525 × 625) |
| جنس بدنه : | پلاستیکشیشه حرارت دیدهفلز |
| مادربرد قابل نصب | ATXITXMicro-ATX |
| فرم ساختار | Mid Tower |
| نور پردازی : | ARGB |
| محل نصب پاور | پایین کیس |
| تعداد اسلات توسعه | 7 |
| مدیریت نصب کابل | دارد |
| تعداد جایگاه درایو 2.5 و 3.5 اینچ | 1 عدد جایگاه درایو 2.5 اینچ |
| تعداد جایگاه درایو 2.5 و 3.5 اینچ | 1 عدد جایگاه درایو 3.5 اینچ |
| فضای نصب کارت گرافیک | 310mm |
| پورت هدفون : | دارد |
| تعداد میکروفون : | 1 میکروفون |
| تعداد پورت USB 2.0 : | 1 |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 1 |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| تعداد فن : | 5 |
| تعداد فن قابل نصب | 7 |
| تعداد فن قابل نصب در جلو کیس | 3×120mm |
| تعداد فن قابل نصب در بالای کیس | 2 × 120mm |
| تعداد فن قابل نصب روی درب کیس | ندارد |
| تعداد فن قابل نصب در پشت کیس | 2 × 120mm |
| تعداد فن قابل نصب در زیر کیس | ندارد |
| رادیاتور مناسب بالای کیس | 240mm |
| رادیاتور مناسب جلو کیس | ندارد |
| رادیاتور مناسب پشت کیس | ندارد |
| فضای نصب فن CPU | 170mm |
| فیلتر گرد و غبار | دارد |
| رنگ | قرمز مشکی |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی نوترونیک |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.