مشخصات فنی
| برند : | مسترتک – Mastertech |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| ابعاد محصول : | mm(215 × 455 × 500) |
| وزن : | 4Kg |
| جنس بدنه : | شیشه حرارت دیدهفولاد ضد زنگ |
| مادربرد قابل نصب | ATXE-ATXITXMicro-ATX |
| فرم ساختار | Mid Tower |
| نور پردازی : | RGB |
| محل نصب پاور | پایین کیس |
| تعداد اسلات توسعه | 7 |
| مدیریت نصب کابل | دارد |
| تعداد جایگاه درایو 2.5 و 3.5 اینچ | 6 عدد جایگاه درایو 2.5 اینچ |
| تعداد جایگاه درایو 2.5 و 3.5 اینچ | 2 جایگاه درایو 3.5 اینچ |
| فضای نصب کارت گرافیک | 390mm |
| پورت هدفون : | دارد |
| تعداد میکروفون : | 1 میکروفون |
| تعداد پورت USB 2.0 : | 2 |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 1 |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| تعداد فن : | 4 |
| تعداد فن قابل نصب | 8 |
| تعداد فن قابل نصب در جلو کیس | 3×120mm |
| تعداد فن قابل نصب در بالای کیس | 2 × 120/140mm |
| تعداد فن قابل نصب در پشت کیس | ندارد |
| تعداد فن قابل نصب در زیر کیس | 2×120mm |
| رادیاتور مناسب بالای کیس | 120mm140mm240mm280mm |
| رادیاتور مناسب جلو کیس | 120mm240mm360mm |
| رادیاتور مناسب پشت کیس | 120mm |
| فضای نصب فن CPU | 165mm |
| فیلتر گرد و غبار | دارد |
| گارانتی | گارانتی اصلی |














هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.