مشخصات فنی
| برند : | ام اس ای – MSI |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| ابعاد محصول : | mm(411.6x498x210) |
| وزن | 6kg |
| جنس بدنه : | پلاستیکاستیلشیشه حرارت دیدهمِش (توری) |
| مادربرد قابل نصب | ATXMicro-ATXMini-ITX |
| فرم ساختار | Mid Tower |
| نور پردازی : | ARGB |
| محل نصب پاور | پایین کیس |
| تعداد اسلات توسعه | 7 |
| مدیریت نصب کابل | دارد |
| تعداد جایگاه درایو 2.5 و 3.5 اینچ | 3 عدد جایگاه درایو 2.5 اینچ |
| فضای نصب کارت گرافیک | 330mm |
| پورت هدفون : | دارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 2 |
| تعداد فن : | 6 |
| تعداد فن قابل نصب | 8 |
| تعداد فن قابل نصب در جلو کیس | 2×140mm3×120mm |
| تعداد فن قابل نصب در بالای کیس | 2 × 120/140mm |
| تعداد فن قابل نصب روی درب کیس | ندارد |
| تعداد فن قابل نصب در پشت کیس | 1 × 120mm |
| تعداد فن قابل نصب در زیر کیس | 2×120mm |
| رادیاتور مناسب بالای کیس | 120mm240mm |
| رادیاتور مناسب جلو کیس | 120mm140mm240mm |
| رادیاتور مناسب پشت کیس | 120mm |
| فضای نصب فن CPU | 160mm |
| فیلتر گرد و غبار | دارد |
| گارانتی | گارانتی اصلی |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.