مشخصات فنی
| برند : | گرین – Green |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| ابعاد محصول : | mm(235 × 460 × 505) |
| وزن : | 10.5kg |
| جنس بدنه : | شیشه حرارت دیده دودی در جلو و پنل کناریفولاد |
| مادربرد قابل نصب | ATXMicro-ATXMini-ITXSSI CEB |
| فرم ساختار | Mid Tower |
| نور پردازی : | ARGB |
| محل نصب پاور | پایین کیس |
| تعداد اسلات توسعه | 7 |
| مدیریت نصب کابل | دارد |
| تعداد جایگاه درایو 2.5 و 3.5 اینچ | 2 عدد جایگاه درایو 2.5 اینچ |
| تعداد جایگاه درایو 2.5 و 3.5 اینچ | 3 جایگاه درایو 3.5 اینچ |
| فضای نصب کارت گرافیک | 430 میلیمتر |
| پورت هدفون : | دارد |
| تعداد میکروفون : | 1 میکروفون |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 2 عدد Type A نسخه USB 3.0 |
| پورت USB Type-C : | 1 |
| تعداد فن : | 4 |
| تعداد فن قابل نصب | 7 |
| تعداد فن قابل نصب در جلو کیس | ندارد |
| تعداد فن قابل نصب در بالای کیس | 140mm × 23 × 120mm |
| تعداد فن قابل نصب روی درب کیس | 3 × 120/140mm |
| تعداد فن قابل نصب در پشت کیس | 1 × 120mm/140mm |
| تعداد فن قابل نصب در زیر کیس | ندارد |
| رادیاتور مناسب بالای کیس | 280mm360mm |
| رادیاتور مناسب جلو کیس | ندارد |
| رادیاتور مناسب پشت کیس | 120mm140mm |
| فضای نصب فن CPU | 180mm |
| فیلتر گرد و غبار | دارد |
| گارانتی | گارانتی اصلی |




















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.