مشخصات فنی
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| ابعاد محصول : | (380 × 195 × 425)mm |
| وزن : | 3Kg |
| جنس بدنه : | استیل |
| مادربرد قابل نصب | ATXMicro-ATXMini-ITX |
| فرم ساختار | Mid Tower |
| محل نصب پاور | پایین کیس |
| تعداد اسلات توسعه | 7 |
| مدیریت نصب کابل | دارد |
| تعداد جایگاه درایو 2.5 و 3.5 اینچ | 1 عدد جایگاه درایو 2.5 اینچ |
| تعداد جایگاه درایو 2.5 و 3.5 اینچ | 2 جایگاه درایو 3.5 اینچ |
| فضای نصب کارت گرافیک | 300mm |
| پورت هدفون : | 1 عدد |
| تعداد میکروفون : | 1 میکروفون |
| تعداد پورت USB 2.0 : | 2 |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | ندارد |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| تعداد فن : | 0 |
| تعداد فن قابل نصب | 5 |
| تعداد فن قابل نصب در جلو کیس | 3×120mm |
| تعداد فن قابل نصب در بالای کیس | ندارد |
| تعداد فن قابل نصب روی درب کیس | 1 × 120mm |
| تعداد فن قابل نصب در پشت کیس | 1 × 120mm |
| تعداد فن قابل نصب در زیر کیس | ندارد |
| فضای نصب فن CPU | 160mm |
| گارانتی | گارانتی گرین |
| برند : | گرین – Green |












هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.