مشخصات فنی
| برند : | گرین – Green |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| ابعاد محصول : | mm(176×430×650) |
| وزن : | 13.8kg |
| جنس بدنه : | فولاد |
| مادربرد قابل نصب | ATXE-ATXMicro-ATXMini-ITXSSI CEBSSI EEB |
| نور پردازی : | ندارد |
| تعداد اسلات توسعه | 7 |
| تعداد جایگاه درایو 2.5 و 3.5 اینچ | 8 جایگاه درایو 3.5 اینچی |
| فضای نصب کارت گرافیک | 340mm |
| تعداد پورت USB 2.0 : | 1 |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 1 |
| تعداد فن : | 7 |
| تعداد فن قابل نصب | 7 |
| تعداد فن قابل نصب در جلو کیس | 2×120mm |
| تعداد فن قابل نصب در بالای کیس | ندارد |
| تعداد فن قابل نصب روی درب کیس | 2 × 120mm |
| تعداد فن قابل نصب در پشت کیس | 80mm×2 |
| تعداد فن قابل نصب در زیر کیس | ندارد |
| فضای نصب فن CPU | بدون محدودیت |
| فیلتر گرد و غبار | دارد |
| گارانتی | گارانتی گرین |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.