مشخصات فنی
| برند : | سونی – SONY |
|---|---|
| مدل | اسلیم – Slim |
| سری : | پلی استیشن 5 – PlayStation 5 |
| ابعاد محصول : | (358 × 216 × 80)mm |
| وزن : | 2.6Kg |
| رنگ | سفید مشکی |
| نوع پردازنده : | AMD Ryzen Zen 2 |
| تعداد کل هسته ها : | 8Cores/16Threads |
| بازه فرکانس پردازنده : | فرکانس متغیر تا 3.5 گیگاهرتز |
| مدل چیپست گرافیکی : | AMD Radeon RDNA 2 |
| فرکانس پردازنده گرافیکی | فرکانس متغیر تا 2.23GHz |
| ویژگی پردازنده گرافیکی | 10.3 TFLOPSشتابدهنده Ray Tracing |
| نوع حافظه داخلی : | SSD |
| حافظه داخلی : | 1TB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 16GB GDDR6 |
| پهنای باند حافظه رم : | 448GB/s |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت USB : | 2 × USB type-C2 × USB3 type-A |
| شبکه بیسیم WiFi : | Bluetooth 5.1Wi-Fi 6 |
| پورت شبکه : | دارد |
| رزولوشن گیمینگ | 4K (تا 120 FPS) |
| درایو نوری : | ندارد |
| فناوریهای صوتی | تکنولوژی صدای سه بعدی Tempest |
| ریجن : | 2016 اروپا |
| اقلام همراه : | دسته بیسیم × 1کابل HDMIکابل USB-Cکابل برق |
| گارانتی | ۱۲ ماه گارانتی شرکتی۱۸ ماه گارانتی شرکتیگارانتی اصالت و سلامت فیزیکی |












سلام،
پایه شارژ روی این محصول ارجینال میباشد یا های کپی؟
سلام
استند شارژ در تمامی باندل ها های کپی می باشد
در صورتی که استند شارژ اورجینال مد نظر دارید به صورت جداگانه در سایت ثبت کنید.
سوال دیگه ای بود در خدمتتون هستیم.