مشخصات فنی
| سازنده پردازنده : | Intel |
|---|---|
| نام کد پردازنده : | Raptor Lake |
| نوع پردازنده : | Core i7 |
| مدل پردازنده : | 14700K |
| نسل پردازنده : | نسل 14 اینتل |
| سوکت پردازنده : | LGA1700 |
| معماری رم : | Intel 7 |
| تعداد کل هسته ها : | 20Cores |
| تعداد انواع هسته پردازنده | 8 هسته Performance (عملکرد بالا)12 هسته Efficient (موثر) |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 28 Threads |
| حداکثر فرکانس توربو : | 5.60GHz |
| حداکثر فرکانس هسته Performance : | 5.50GHz |
| حداکثر فرکانس هسته Efficient : | 4.30GHz |
| پایه فرکانس هسته Performance : | 3.40GHz |
| پایه فرکانس هسته Efficient : | 2.50GHz |
| حافظه Cache : | 33MB |
| جزئیات حافظه کش | 28MB حافظه کش L2 |
| توان مصرفی (TDP) : | 125W |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | 192GB |
| نوع رم قابل پشتیبانی : | DDR4DDR5 |
| نوع کانال قابل پشتیبانی رم | Dual |
| پشتیبانی از PCI Express نسخه : | 4.05.0 |
| مدل گرافیک یکپارچه : | Intel UHD Graphics 770 |
| نوع بسته بندی : | Tray |
| گارانتی | گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی |


هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.