مشخصات فنی
| تعداد فن : | 3 |
|---|---|
| سایز فن : | (120 × 120 × 25)mm |
| سرعت فن : | 1100rpm |
| فشار هوای فن | 1.75mmH2O |
| نوع بلبرینگ : | Hydraulic Bearing |
| حداکثر جریان هوا فن : | 31.5CFM |
| ولتاژ کاری : | 12V |
| توان مصرفی فن | 2.4W |
| میزان نویز : | 25dB |
| نور پردازی : | ARGB |
| کانکتور فن : | 7Pin(4+3) |
| کنترلر سرعت فن : | Wireless Controller |
| گارانتی | گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی |
| برند : | گیم مکس – Gamemax |
















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.