مشخصات فنی
| سیستم خنک کنندگی : | water cooling |
|---|---|
| پلتفرم : | AMDintel |
| سازگاری با سوکتهای intel | LGA115XLGA1200LGA1700 |
| سازگاری با سوکتهای AMD | AM4AM5 |
| نور پردازی : | RGB |
| گارانتی | گارانتی اصلی |
| سایز فن : | (120 × 120 × 25)mm |
| سرعت فن : | 2200rpm |
| حداکثر جریان هوا فن : | 70ACFM |
| میزان نویز : | 36dB |
| کانکتور فن : | 4Pin |
| ابعاد بلوک آب | mm(61× 72 × 72) |
| ابعاد رادیاتور | (394 × 121 × 27)mm |
| جنس بدنه : | آلومینیوم |
| نوع لوله انتقال مایع | لاستیک روکش دار |
| طول لوله های انتقال | 400mm |
| برند : | ایسوس – ASUS |








هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.