مشخصات فنی
| برند : | ایسوس – ASUS |
|---|---|
| سازنده چیپست گرافیکی : | NVIDIA |
| مدل چیپست گرافیک : | GeForce RTX 5060 TI |
| مقدار حافظه گرافیک : | 16GB |
| نوع حافظه گرافیکی : | GDDR7 |
| تعداد هسته CUDA : | 4608 |
| فرکانس پایه : | 2572 MHz |
| فرکانس Boost : | 2602MHz |
| فضای نصب : | 2.5 Slot |
| رابط حافظه رم : | 128bit |
| حداکثر رزولوشن دیجیتال : | 4320 × 7680 |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت DisplayPort : | 3 |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| پورت (VGA) | ندارد |
| نور پردازی : | خیر |
| نوع درگاه اتصال : | PCI-E 5.0 |
| کانکتور برق : | 1 x 8-polig |
| منبع تغذیه پیشنهادی : | 550W |
| ابعاد محصول : | mm ( 229 x 120 x 50 ) |
| رنگ | سفید |
| گارانتی | 36 ماه گارانتی حامی |












هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.