مشخصات فنی
| برند : | ایسوس – ASUS |
|---|---|
| سازنده چیپست گرافیکی : | NVIDIA |
| مدل چیپست گرافیک : | RTX 5090 |
| مقدار حافظه گرافیک : | 32GB |
| نوع حافظه گرافیکی : | GDDR7 |
| تعداد هسته CUDA : | 21760 |
| فرکانس پایه : | 2010MHz |
| فرکانس Boost : | 2580MHz |
| فضای نصب : | 3.8 Slot |
| اورکلاک شده : | بله |
| رابط حافظه رم : | 512bit |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت DisplayPort : | 3 |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| پورت (VGA) | ندارد |
| سیستم خنک کنندگی : | 3 عدد |
| نور پردازی : | ARGB |
| نوع درگاه اتصال : | PCI-E 5.0 |
| کانکتور برق : | 1Pin |
| منبع تغذیه پیشنهادی : | 1000W |
| ابعاد محصول : | (357.6×149.3×76) mm |
| گارانتی | 36 ماه گارانتی اصلی36 ماه گارانتی سازگارگارانتی شرکتی |














برای سیستم مادربزرگم خریدم جواب نداد پیشنهاد نمیشه.
بعید میدونم اینطور باشه