مشخصات فنی
| برند : | ایسوس – ASUS |
|---|---|
| سازنده چیپست گرافیکی : | AMD |
| مدل چیپست گرافیک : | Radeon RX 9070 XT OC |
| مقدار حافظه گرافیک : | 16GB |
| نوع حافظه گرافیکی : | GDDR6 |
| فرکانس پایه : | 1660MHz |
| فرکانس Boost : | 3060MHz |
| فضای نصب : | 3.125 |
| رابط حافظه رم : | 256bit |
| حداکثر رزولوشن دیجیتال : | 7680 × 4320 |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت DisplayPort : | 3 |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| پورت (VGA) | ندارد |
| سیستم خنک کنندگی : | 3 عدد |
| نور پردازی : | ARGB |
| نوع درگاه اتصال : | PCI-E 5.0 |
| کانکتور برق : | 3×8-Pin |
| منبع تغذیه پیشنهادی : | 850W |
| سایر ویژگیهای کارت : | پردازشگر اختصاصی هوش مصنوعی (AI)پشتیبانی از رهگیری پرتوی نور (Ray Tracing) |
| ابعاد محصول : | mm(330x140x62.5) |
| گارانتی | 36 ماه گارانتی اصلی |








هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.