مشخصات فنی
| سازنده چیپست گرافیکی : | NVIDIA |
|---|---|
| مدل چیپست گرافیک : | GeForce RTX 4060 |
| مقدار حافظه گرافیک : | 8GB |
| نوع حافظه گرافیکی : | GDDR6 |
| تعداد هسته CUDA : | 3072 |
| فرکانس پایه : | 2460MHz |
| فرکانس Boost : | 2550MHz |
| فضای نصب : | 3 Slot |
| اورکلاک شده : | بله |
| رابط حافظه رم : | 128bit |
| حداکثر رزولوشن دیجیتال : | 7680 × 4320 |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت DisplayPort : | 2 |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| پورت (VGA) | ندارد |
| سیستم خنک کنندگی : | Air coolingHeat sink |
| نور پردازی : | ندارد |
| کانکتور برق : | 8Pin |
| منبع تغذیه پیشنهادی : | 450W |
| سایر ویژگیهای کارت : | DirectX: 12 UltimateOpenGL: 4.6 |
| ابعاد محصول : | (281 × 114)mm |
| گارانتی | 36 ماه گارانتی اصلی |
















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.