مشخصات فنی
| برند : | سافایر – Sapphire |
|---|---|
| سازنده چیپست گرافیکی : | AMD |
| مدل چیپست گرافیک : | RX 9070 |
| مقدار حافظه گرافیک : | 16GB |
| نوع حافظه گرافیکی : | GDDR6 |
| تعداد هسته Stream : | 3584 |
| فرکانس پایه : | 1552MHz |
| فرکانس Boost : | 2700MHz |
| فضای نصب : | 3 Slot |
| اورکلاک شده : | بله |
| رابط حافظه رم : | 256bit |
| حداکثر رزولوشن دیجیتال : | 7680 × 4320 |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت DisplayPort : | 2 |
| سیستم خنک کنندگی : | 3 عدد |
| نور پردازی : | ندارد |
| نوع درگاه اتصال : | PCI Express 5.0 |
| منبع تغذیه پیشنهادی : | 650W |
| سایر ویژگیهای کارت : | AMD FidelityFX,AMD FreeSync |
| ابعاد محصول : | mm(330.8×128.5×65.68) |
| گارانتی | 36 ماه گارانتی اصلی |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.