مشخصات فنی
| برند : | زوتک – ZOTAC |
|---|---|
| سازنده چیپست گرافیکی : | NVIDIA |
| مدل چیپست گرافیک : | GeForce RTX 5070 Ti |
| مقدار حافظه گرافیک : | 16GB |
| نوع حافظه گرافیکی : | GDDR7 |
| تعداد هسته CUDA : | 8960 |
| فرکانس پایه : | 2295MHz |
| فرکانس Boost : | 2482MHz |
| فضای نصب : | 2.1 |
| رابط حافظه رم : | 256bit |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت DisplayPort : | 3 |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| پورت (VGA) | ندارد |
| سیستم خنک کنندگی : | 3 عدد |
| نور پردازی : | White LED |
| نوع درگاه اتصال : | PCI-E 5.0 |
| کانکتور برق : | 1 x 16-pin |
| منبع تغذیه پیشنهادی : | 750W |
| ابعاد محصول : | mm(304.4×115.8×41.6) |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 36 ماه گارانتی اصلی |












هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.