مشخصات فنی
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| ابعاد محصول : | (451 × 384 × 200)mm |
| وزن : | 3.4Kg |
| جنس بدنه : | استیل |
| مادربرد قابل نصب | ATXMicro-ATXMini-ITX |
| فرم ساختار | Mid Tower |
| محل نصب پاور | پایین کیس |
| تعداد اسلات توسعه | 7 |
| مدیریت نصب کابل | دارد |
| تعداد جایگاه درایو 2.5 و 3.5 اینچ | 2 عدد جایگاه درایو 2.5 اینچ |
| تعداد جایگاه درایو 2.5 و 3.5 اینچ | 3 جایگاه درایو 3.5 اینچ |
| فضای نصب کارت گرافیک | 320mm |
| پورت هدفون : | 1 عدد |
| تعداد میکروفون : | 1 میکروفون |
| تعداد پورت USB 2.0 : | 2 |
| تعداد فن : | 1 |
| تعداد فن قابل نصب | 6 |
| تعداد فن قابل نصب در جلو کیس | 3×120mm |
| تعداد فن قابل نصب در بالای کیس | ندارد |
| تعداد فن قابل نصب در پشت کیس | 1 × 120mm |
| تعداد فن قابل نصب روی درب کیس | 2 × 120mm |
| کنترلر سرعت فن : | ندارد |
| فضای نصب فن CPU | 165mm |
| فیلتر گرد و غبار | دارد |
| گارانتی | گارانتی گرین |
| برند : | گرین – Green |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.