مشخصات فنی
| برند : | جی بی ال – JBL |
|---|---|
| وزن : | 41gr |
| وزن | 4gr |
| سایز درایور : | 12mm |
| فرکانس پاسخگویی : | 20Hz-20KHz |
| امپدانس : | 32Ω |
| تعداد میکروفون : | 6 میکروفون |
| نویز کنسلینگ (ANC) : | دارد |
| حسگرها : | حسگر لمس |
| زمان شارژ ایرباد : | حدود 2 ساعت |
| عمر باتری : | تا 8 ساعت در حالت ANC-OFF |
| ظرفیت باتری : | 690mAh |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3 |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| درجه حفاظتی : | IP54 (مقاوم در برابر آب، عرق و گرد و غبار) |
| رنگ | آبیبنفش یاسیمشکینقره ای |
| گارانتی | گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی |




































هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.