مشخصات فنی
| برند : | کیو سی وای – QCY |
|---|---|
| ابعاد محصول : | (70.6×533.7×27.4)mm |
| وزن | 4.28gr |
| درجه حفاظتی : | IPX4 (مقاوم در برابر آب و عرق) |
| رنگ | سفیدمشکی |
| سایز درایور : | 6mm |
| امپدانس : | 32Ω |
| تعداد میکروفون : | 4 میکروفون |
| نویز کنسلینگ (ANC) : | ندارد |
| دستیار صوتی : | ندارد |
| عمر باتری : | تا 4.5 ساعت در حالت مکالمهتا 7.5 ساعت در حالت پخش صدا |
| ظرفیت باتری : | 380mAh |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.1 |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| گارانتی | ۱۲ ماه گارانتی شرکتی6 ماه گارانتی شرکتی |


















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.