مشخصات فنی
| وزن : | 390gr |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| سایز درایور : | 50mm |
| حساسیت داریور | 112dB |
| امپدانس : | 32 اهم |
| فرکانس پاسخگویی : | 20Hz-20KHz |
| قطر گوشی | 60mm |
| فرم گوشی | بیضی |
| جنس روکش گوشی | چرم / فوم |
| حساسیت میکروفون : | (3 ± 38-)dB |
| فرم میکروفون | جمع شونده |
| نویز کنسلینگ (ANC) : | دارد |
| نوع اتصال : | USB Type A |
| طول کابل : | 2.0M |
| امکان جداسازی کابل | ندارد |
| تنظیم صدا | روی قاب گوشی |


















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.