مشخصات فنی
| وزن : | 322gr |
|---|---|
| رنگ | سبز |
| سایز درایور : | 50mm |
| حساسیت داریور | 109dB |
| امپدانس : | 32 اهم |
| فرکانس پاسخگویی : | 12Hz-28KHz |
| قطر گوشی | 65mm |
| فرم گوشی | بیضی |
| جنس روکش گوشی | بالشتک ها با ژل تزریقی خنک کننده |
| حساسیت میکروفون : | (3 ± 45-)dB |
| فرم میکروفون | جمع شونده |
| نویز کنسلینگ (ANC) : | ندارد |
| نوع اتصال : | Jack 3.5 mm |
| طول کابل : | 1.3M |
| امکان جداسازی کابل | ندارد |
| تنظیم صدا | ولوم چرخی روی سیم |
















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.