مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (363 × 254.6 × 22.9)mm |
|---|---|
| وزن : | 2.15Kg |
| جنس بدنه : | پلی کربنات+ABS |
| سازنده پردازنده : | AMD |
| نسل پردازنده : | سری 5000 AMD |
| سری پردازنده : | Ryzen 7 |
| مدل پردازنده : | 5700U |
| تعداد کل هسته ها : | 8 |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 16 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 1.8 – 4.3 GHz |
| حافظه Cache : | 12MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 32GB |
| نوع حافظه RAM : | DDR4 |
| پهنای باند BUS : | 3200MT/s |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | 32GB |
| حافظه مکانیکی HDD | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD : | 1TB |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| رابط حافظه SSD : | PCIe® 3.0 |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Nvidia GeForce |
| مدل چیپست گرافیک : | RTX 3050Ti GDDR6 |
| مقدار حافظه گرافیک : | 4GB |
| مدل گرافیک یکپارچه : | AMD Radeon Graphics |
| اندازه صفحه نمایش : | 15.6Inch |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| نرخ نوسازی تصویر : | 60Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| توضیحات تکمیلی صفحه نمایش : | زاویه دید 178 درجهنسبت تصویر 16:9 |
| تعداد پورت USB 2.0 : | 1 |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 2 |
| پورت USB Type-C : | 1 |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | ندارد |
| پورت HDMI : | دارد |
| پورت شبکه : | دارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| درایو نوری : | ندارد |
| وبکم : | دارای وبکم |
| اسپیکر : | دارد |
| نور پس زمینه کیبورد : | دارد |
| حسگرها : | دارای حسگر اثر انگشت |
| شبکه بیسیم WiFi : | دارد |
| بلوتوث : | دارد |
| تاچ پد : | چند لمسی |
| رده کاربری : | |
| نوع باتری : | 4 سلولی لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری : | 48Wh |
| سیستم عامل : | ندارد |
| اقلام همراه : | شارژر |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.