مشخصات فنی
| برند : | ایسر – Acer |
|---|---|
| سازنده پردازنده : | Intel |
| نسل پردازنده : | نسل 7 اینتل |
| سری پردازنده : | Ultra 7 |
| مدل پردازنده : | 155H |
| تعداد کل هسته ها : | 16 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 1.4 – 4.8 GHz |
| حافظه Cache : | 24MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 16GB |
| نوع حافظه RAM : | LPDDR5X |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD : | 1TB |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Intel |
| مدل چیپست گرافیک : | Arc Graphics LPDDR5X |
| مقدار حافظه گرافیک : | پردازنده گرافیکی یکپارچه |
| اندازه صفحه نمایش : | 14.0Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| دقت صفحه نمایش : | WUXGA (1920 × 1200) |
| نرخ نوسازی تصویر : | 60Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | دارد |
| توضیحات تکمیلی صفحه نمایش : | پوشش طیف رنگ 100% sRGB |
| شبکه بیسیم WiFi : | دارد |
| بلوتوث : | دارد |
| پورت شبکه : | دارد |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | دو عدد USB 3.2 Gen 1 |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | 2 |
| پورت HDMI : | دارد |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | دارد |
| وبکم : | دارای وبکم |
| اسپیکر : | 2 × 2W |
| مشخصات اسپیکر : | 2 عدد |
| تاچ پد : | چند لمسی |
| ظرفیت باتری : | 65Wh |
| نوع باتری : | 3 سلولی لیتیوم یونی |
| رده کاربری : | تریدحسابداریمهندسی |
| ابعاد محصول : | mm(312.4×218.4×14) |
| وزن : | 1.3Kg |
| رنگ | نقره ای |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی |








هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.