مشخصات فنی
| برند : | ایسوس – ASUS |
|---|---|
| سازنده پردازنده : | Intel |
| مدل پردازنده : | N100 |
| تعداد کل هسته ها : | 4 |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 8 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 3.4 – 0.8 GHz |
| حافظه Cache : | 6MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 8GB |
| نوع حافظه RAM : | DDR4 |
| ظرفیت حافظه SSD : | 128GB |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| رابط حافظه SSD : | PCIe® 3.0 |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Intel |
| مدل گرافیک یکپارچه : | intel UHD Graphic |
| اندازه صفحه نمایش : | 11.6Inch |
| دقت صفحه نمایش : | 1366 × 768 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 60Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| شبکه بیسیم WiFi : | دارد |
| بلوتوث : | دارد |
| پورت شبکه : | دارد |
| تعداد پورت USB 2.0 : | 1 |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 1 |
| پورت USB Type-C : | دارد |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | ندارد |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| نور پس زمینه کیبورد : | ندارد |
| حسگرها : | دارای حسگر اثر انگشت |
| وبکم : | دارای وبکم |
| توضیحات وبکم : | HD(720P) |
| تاچ پد : | چند لمسی |
| اقلام همراه : | شارژر |
| ظرفیت باتری : | 45Wh |
| نوع باتری : | 3 سلولی لیتیوم یونی |
| سیستم عامل : | ندارد |
| رده کاربری : | اداریمدیریتی |
| ابعاد محصول : | mm ( 21.2 x 208.5 x 296.9 ) |
| رنگ | خاکستری |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.