مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (354 × 259 × 20.6)mm |
|---|---|
| وزن : | 2.1Kg |
| جنس بدنه : | پلی کربنات+ABS |
| سازنده پردازنده : | AMD |
| نسل پردازنده : | سری 6000 AMD |
| سری پردازنده : | Ryzen 7 |
| مدل پردازنده : | 6800HS |
| تعداد کل هسته ها : | 8 |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 16 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 3.2 – 4.7 GHz |
| حافظه Cache : | 20MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 8GB |
| پهنای باند BUS : | 6400MT/s |
| نوع حافظه RAM : | LPDDR5 |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | 32GB |
| حافظه مکانیکی HDD | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD : | 512GB |
| رابط حافظه SSD : | PCIe® 4.0 |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| مدل گرافیک یکپارچه : | AMD Radeon™ 680M |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Nvidia GeForce |
| مدل چیپست گرافیک : | RTX 3050 GDDR6 |
| مقدار حافظه گرافیک : | 4GB |
| اندازه صفحه نمایش : | 15.6Inch |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| نرخ نوسازی تصویر : | 144Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| توضیحات تکمیلی صفحه نمایش : | MUX Switch + Optimusپشتیبانی از Adaptive-Syncزاویه دید 178 درجهزمان پاسخگویی 3 ms |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 2 |
| پورت USB Type-C : | 2 |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | ندارد |
| پورت شبکه : | دارد |
| پورت HDMI : | دارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| درایو نوری : | ندارد |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| وبکم : | بدون وبکم |
| نور پس زمینه کیبورد : | RGB |
| حسگرها : | فاقد حسگر اثر انگشت |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2 × 2 |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.2 |
| اسپیکر : | دارد |
| مشخصات اسپیکر : | 2 اسپیکر + تکنولوژی Smart AmplifierDolby Atmos |
| تاچ پد : | چند لمسی |
| رده کاربری : | |
| نوع باتری : | 4 سلولی لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری : | 56Wh |
| سیستم عامل : | ندارد |
| اقلام همراه : | شارژرکیف – ماوس |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |






















نمایشگر این مدل تا چند درصد sRGB رو نشون میده؟
درود دوست عزیز
100 درصد
سلام ،rgb لوگوی پشت صحنه نمایش روشن میشه؟؟
سلام حسینی عزیز
بله لوگو پشت صفحه نمایش روشن میشه