مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (302 × 204 × 12)mm |
|---|---|
| وزن : | 1.18Kg |
| جنس بدنه : | آلومنیومی |
| سازنده پردازنده : | Intel |
| نسل پردازنده : | نسل 13 اینتل |
| سری پردازنده : | Core i9 |
| مدل پردازنده : | 13900H |
| تعداد کل هسته ها : | 14 |
| تعداد انواع هسته پردازنده | 6 هسته Performance (عملکرد بالا)8 هسته Efficient (موثر) |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 20 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 1.9 – 5.4 GHz |
| حافظه Cache : | 24MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 16GB |
| پهنای باند BUS : | 4800MT/s |
| نوع حافظه RAM : | LPDDR5 |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | ندارد |
| حافظه مکانیکی HDD | ندارد |
| رابط حافظه SSD : | PCIe® 4.0 |
| ظرفیت حافظه SSD : | 1TB |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| مدل گرافیک یکپارچه : | intel Iris Xe Graphics |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Nvidia GeForce |
| مدل چیپست گرافیک : | RTX 4060 GDDR6 |
| مقدار حافظه گرافیک : | 8GB |
| اندازه صفحه نمایش : | 13.4Inch |
| دقت صفحه نمایش : | WQXGA 2K (2560 × 1600) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| نرخ نوسازی تصویر : | 165Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Glossy |
| صفحه نمایش لمسی : | دارد |
| توضیحات تکمیلی صفحه نمایش : | MUX Switch + Optimusپشتیبانی از Adaptive-Syncپشتیبانی از قلمتایید شده PANTONEزاویه دید 178 درجهفضای رنگی sRBG 100% |
| پورت شبکه : | ندارد |
| پورت HDMI : | ندارد |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 1 |
| پورت USB Type-C : | دارد |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | 1 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| درایو نوری : | ندارد |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | دارد |
| وبکم : | دارای وبکم |
| توضیحات وبکم : | HD(720P) |
| اسپیکر : | دارد |
| مشخصات اسپیکر : | 2 اسپیکر + تکنولوژی Smart AmplifierDolby Atmos |
| نور پس زمینه کیبورد : | دارد |
| حسگرها : | فاقد حسگر اثر انگشت |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2 × 2 |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.2 |
| تاچ پد : | چند لمسی |
| رده کاربری : | |
| نوع باتری : | 4 سلولی لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری : | 56Wh |
| اقلام همراه : | شارژرقلم Stylusکاور |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |




































هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.