مشخصات فنی
| برند : | ایسوس – ASUS |
|---|---|
| سری لپ تاپ | راگ زفیروس – ROG Zephyrus |
| ابعاد محصول : | (311 × 220 × 15.9)mm |
| وزن : | 1.5Kg |
| رنگ | خاکستری تیره |
| جنس بدنه : | آلومنیومی |
| سازنده پردازنده : | AMD |
| نسل پردازنده : | سری AMD 8000 |
| سری پردازنده : | Ryzen 9 |
| مدل پردازنده : | 8945HS |
| تعداد کل هسته ها : | 8 |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 16 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 4.0 – 5.2 GHz |
| حافظه Cache : | 24MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 32GB |
| نوع حافظه RAM : | LPDDR5X |
| پهنای باند BUS : | 6400MT/s |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | ندارد |
| حافظه مکانیکی HDD | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD : | 1TB |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| رابط حافظه SSD : | PCIe® 4.0 |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Nvidia GeForce |
| مدل چیپست گرافیک : | RTX 4060 GDDR6 |
| مقدار حافظه گرافیک : | 8GB |
| مدل گرافیک یکپارچه : | AMD Radeon 780M Graphics |
| اندازه صفحه نمایش : | 14.0Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | OLED |
| دقت صفحه نمایش : | WQXGA+ 2.8K (2880 × 1800) |
| نرخ نوسازی تصویر : | 120Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Glossy |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| توضیحات تکمیلی صفحه نمایش : | MUX Switch + Optimusپشتیبانی از Adaptive-Syncپشتیبانی از G-Syncتایید شده PANTONEزمان پاسخگویی 0.2 msفضای رنگی 100% DCI-P3پشتیبانی از Dolby Vision HDR |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 2 |
| پورت USB Type-C : | 2 |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | دارد |
| درایو نوری : | ندارد |
| اسلات سیم کارت : | ندارد |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2 × 2 |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3 |
| پورت شبکه : | ندارد |
| نور پس زمینه کیبورد : | دارد |
| حسگرها : | فاقد حسگر اثر انگشت |
| تاچ پد : | چند لمسی |
| وبکم : | دارای وبکم |
| توضیحات وبکم : | FHD(1080p) |
| اسپیکر : | 4 × 2W |
| مشخصات اسپیکر : | 4 اسپیکر + تکنولوژی Smart AmplifierDolby AtmosAI noise-canceling technologyگواهینامه Hi-Res |
| نوع باتری : | 4 سلولی لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری : | 73Wh |
| اقلام همراه : | شارژرکیفماوس |
| سیستم عامل : | ندارد |
| رده کاربری : | بازیگرافیکمدیریتیمهندسی |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |
























هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.