مشخصات فنی
| برند : | ایسوس – ASUS |
|---|---|
| سری لپ تاپ | ویوبوک – VivoBook |
| ابعاد محصول : | (354 × 226 × 14.9)mm |
| وزن : | 1.4Kg |
| رنگ | نقره ای |
| جنس بدنه : | آلومنیومی |
| سازنده پردازنده : | Qualcomm |
| سری پردازنده : | Snapdragon X Elite |
| مدل پردازنده : | X1E 78 100 |
| تعداد کل هسته ها : | 12 |
| بازه فرکانس پردازنده : | تا 3.4 GHz |
| حافظه Cache : | 42MB |
| واحد پردازش هوش مصنوعی : | Qualcomm HexagonbNPU up to 45TOPS |
| ظرفیت حافظه RAM : | 32GB |
| نوع حافظه RAM : | LPDDR5X |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD : | 1TB |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| رابط حافظه SSD : | PCIe® 4.0 |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Qualcomm |
| مدل گرافیک یکپارچه : | Adreno GPU |
| اندازه صفحه نمایش : | 15.6Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | OLED |
| دقت صفحه نمایش : | 3K (2880 × 1620) |
| نرخ نوسازی تصویر : | 120Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Glossy |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| توضیحات تکمیلی صفحه نمایش : | 1.07میلیارد رنگروشنایی 600 Nitsزمان پاسخگویی 0.2 msفضای رنگی 100% DCI-P3 |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 1 |
| پورت USB Type-C : | 2 |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | دارد |
| اسلات سیم کارت : | ندارد |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 7 |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.4 |
| پورت شبکه : | دارد |
| نور پس زمینه کیبورد : | ندارد |
| حسگرها : | فاقد حسگر اثر انگشت |
| تاچ پد : | چند لمسی |
| وبکم : | دارای وبکم |
| مشخصات اسپیکر : | Smart Amp Technology |
| نوع باتری : | 3 سلولی لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری : | 70Wh |
| اقلام همراه : | شارژر |
| سیستم عامل : | ویندوز 11 اورجینال |
| رده کاربری : | مدیریتیمهندسی |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.