مشخصات فنی
| برند : | اچ پی – HP |
|---|---|
| ابعاد محصول : | (314 × 223 × 18.2)mm |
| وزن : | 1.56Kg |
| رنگ | سفید |
| جنس بدنه : | آلومنیومیپلی کربنات+ABS |
| سازنده پردازنده : | AMD |
| نسل پردازنده : | سری AMD 7000 |
| سری پردازنده : | Ryzen 7 |
| مدل پردازنده : | 7736U |
| تعداد کل هسته ها : | 8 |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 16 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 2.7 – 4.7 GHz |
| حافظه Cache : | 20MB |
| نوع حافظه RAM : | LPDDR5 |
| پهنای باند BUS : | 6400MT/s |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | ندارد |
| حافظه مکانیکی HDD | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD : | 512GB |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| رابط حافظه SSD : | PCIe® 4.0 |
| سازنده چیپست گرافیکی : | AMD Radeon |
| مدل گرافیک یکپارچه : | AMD Radeon 680M |
| اندازه صفحه نمایش : | 14.0Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| دقت صفحه نمایش : | WUXGA (1920 × 1200) |
| نرخ نوسازی تصویر : | 60Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Glossy |
| صفحه نمایش لمسی : | دارد |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | ندارد |
| پورت USB Type-C : | 1 |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | 2 |
| پورت HDMI : | ندارد |
| پورت هدفون : | ندارد |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| درایو نوری : | ندارد |
| اسلات سیم کارت : | ندارد |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2 × 2 |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.2 |
| پورت شبکه : | ندارد |
| نور پس زمینه کیبورد : | ندارد |
| حسگرها : | دارای حسگر اثر انگشت |
| تاچ پد : | چند لمسی |
| وبکم : | دارای وبکم |
| اسپیکر : | دارد |
| مشخصات اسپیکر : | Bang & Olufsen |
| نوع باتری : | 4 سلولی لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری : | 64Wh |
| اقلام همراه : | شارژر |
| سیستم عامل : | ویندوز 11 اورجینال |
| رده کاربری : | اداریمدیریتیمهندسی |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی |














هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.