مشخصات فنی
| برند : | اچ پی – HP |
|---|---|
| ابعاد محصول : | (358 × 242 × 17)mm |
| وزن : | 1.7Kg |
| رنگ | نقره ای |
| سازنده پردازنده : | Intel |
| سری پردازنده : | Celeron |
| مدل پردازنده : | N4120 |
| تعداد کل هسته ها : | 4 |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 4 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 1.1 – 2.6 GHz |
| حافظه Cache : | 4MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 8GB |
| نوع حافظه RAM : | DDR4 |
| پهنای باند BUS : | 3200MT/s |
| حافظه مکانیکی HDD | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD : | 256GB |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Intel |
| مدل گرافیک یکپارچه : | intel UHD Graphic |
| اندازه صفحه نمایش : | 15.6Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | SVA |
| دقت صفحه نمایش : | HD (1366 × 768) |
| نرخ نوسازی تصویر : | 60Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| توضیحات تکمیلی صفحه نمایش : | روشنایی 220 Nits |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 2 |
| پورت USB Type-C : | 1 |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | ندارد |
| پورت HDMI : | دارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| درایو نوری : | ندارد |
| شبکه بیسیم WiFi : | دارد |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.0 |
| پورت شبکه : | ندارد |
| حسگرها : | فاقد حسگر اثر انگشت |
| تاچ پد : | چند لمسی |
| وبکم : | دارای وبکم |
| توضیحات وبکم : | HD(720P) |
| نوع باتری : | 3 سلولی |
| ظرفیت باتری : | 41Wh |
| رده کاربری : | اداری |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی |












نمیدونم