مشخصات فنی
| برند : | اچ پی – HP |
|---|---|
| سازنده پردازنده : | Intel |
| نسل پردازنده : | نسل 13 اینتل |
| سری پردازنده : | Core i5 |
| مدل پردازنده : | 13420H |
| تعداد کل هسته ها : | 8 |
| تعداد انواع هسته پردازنده | 4 هسته Efficient (موثر)4 هسته Performance (عملکرد بالا) |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 12 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 3.4 – 4.6 GHz |
| حافظه Cache : | 12MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 16GB |
| نوع حافظه RAM : | DDR4 |
| پهنای باند BUS : | 3200MT/s |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | 32GB |
| ظرفیت حافظه SSD : | 512GB |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Nvidia GeForce |
| مدل چیپست گرافیک : | RTX 4050 GDDR6 |
| مقدار حافظه گرافیک : | 6GB |
| مدل گرافیک یکپارچه : | intel UHD Graphic |
| اندازه صفحه نمایش : | 15.6Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| نرخ نوسازی تصویر : | 144Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 6 |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.2 |
| پورت شبکه : | دارد |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 2 |
| پورت USB Type-C : | 1 |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | ندارد |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | دارد |
| نور پس زمینه کیبورد : | دارد |
| حسگرها : | فاقد حسگر اثر انگشت |
| وبکم : | دارای وبکم |
| توضیحات وبکم : | FHD(1080p) |
| اسپیکر : | 2 عدد |
| تاچ پد : | چند لمسی |
| اقلام همراه : | شارژر |
| ظرفیت باتری : | 70Wh |
| نوع باتری : | 4 سلولی لیتیوم یونی |
| سیستم عامل : | ندارد |
| رده کاربری : | اقتصادیبازیگرافیکمهندسی |
| ابعاد محصول : | (357 × 255 × 23.5)mm |
| جنس بدنه : | پلی کربنات+ABS |
| وزن : | 2.2Kg |
| رنگ | خاکستری |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی |














سلام وقت بخیر . ببخشید مگه لپ تاپ های hp ویندوز 11 اورجینال از کارخانه روشون نصب نیست ؟ چرا شما جدا هزینه میگیرید برای نصب میندوز ؟