مشخصات فنی
| برند : | اچ پی – HP |
|---|---|
| سری لپ تاپ | ویکتوس – Victus |
| ابعاد محصول : | mm ( 23.5 x 255 x 357.9 ) |
| وزن : | 2.2Kg |
| رنگ | مشکی |
| سازنده پردازنده : | Intel |
| نسل پردازنده : | نسل 13 اینتل |
| سری پردازنده : | Core i5 |
| مدل پردازنده : | 13500H |
| تعداد کل هسته ها : | 12 |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 16 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 2.6 – 4.7 GHz |
| حافظه Cache : | 18MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 8GB |
| نوع حافظه RAM : | DDR4 |
| پهنای باند BUS : | 3200MT/s |
| حافظه مکانیکی HDD | ندارد |
| حافظه SSD | دارد |
| ظرفیت حافظه SSD : | 512GB |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| رابط حافظه SSD : | PCIe 4.0 |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Nvidia GeForce |
| مدل چیپست گرافیک : | RTX 3050 GDDR6 |
| مقدار حافظه گرافیک : | 6GB |
| اندازه صفحه نمایش : | 15.6Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| نرخ نوسازی تصویر : | 144Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 2 |
| پورت USB Type-C : | 1 |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | ندارد |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | دارد |
| درایو نوری : | ندارد |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 6 |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3 |
| پورت شبکه : | دارد |
| نور پس زمینه کیبورد : | ندارد |
| حسگرها : | فاقد حسگر اثر انگشت |
| تاچ پد : | چند لمسی |
| وبکم : | دارای وبکم |
| توضیحات وبکم : | HD(720P) |
| اسپیکر : | 2 عدد |
| نوع باتری : | 4 سلولی لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری : | 70Wh |
| اقلام همراه : | شارژر |
| سیستم عامل : | ندارد |
| رده کاربری : | بازی |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.