مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (357 × 235 × 18.9)mm |
|---|---|
| وزن : | 1.7Kg |
| جنس بدنه : | قاب (D) پایین پلی کربنات+ABSقاب بالا آلومنیوم |
| سازنده پردازنده : | Intel |
| سری پردازنده : | Core i3 |
| مدل پردازنده : | 1115G4 |
| تعداد کل هسته ها : | 2 |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 4 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 1.7 – 4.1 GHz |
| حافظه Cache : | 6MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 4GB |
| نوع حافظه RAM : | DDR4 |
| پهنای باند BUS : | 3200MT/s |
| حافظه داخلی : | 1TB |
| سرعت چرخش Head : | 5400 |
| حافظه SSD | ندارد |
| رابط حافظه SSD : | PCIe® 3.0 |
| مدل گرافیک یکپارچه : | intel UHD Graphic |
| اندازه صفحه نمایش : | 15.6Inch |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | TN |
| نرخ نوسازی تصویر : | 60Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| توضیحات تکمیلی صفحه نمایش : | نسبت تصویر 16:9 |
| پورت شبکه : | دارد |
| پورت HDMI : | دارد |
| پورت USB Type-C : | 2 |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 2 |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | دارد |
| درایو نوری : | ندارد |
| وبکم : | دارای وبکم |
| توضیحات وبکم : | HD(720P) |
| نور پس زمینه کیبورد : | ندارد |
| حسگرها : | دارای حسگر اثر انگشت |
| شبکه بیسیم WiFi : | دارد |
| بلوتوث : | دارد |
| تاچ پد : | چند لمسی |
| رده کاربری : | |
| نوع باتری : | 3 سلولی لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری : | 45Wh |
| مشخصات اسپیکر : | Dolby Audio |
| سیستم عامل : | ندارد |
| اقلام همراه : | شارژر |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | 12GB |






















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.