مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (359 × 249 × 24.9)mm |
|---|---|
| وزن : | 2.2Kg |
| سازنده پردازنده : | Intel |
| سری پردازنده : | Core i7 |
| مدل پردازنده : | 11370H |
| تعداد کل هسته ها : | 4 |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 8 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 3.3 – 4.8 GHz |
| حافظه Cache : | 12MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 16GB |
| پهنای باند BUS : | 3200MT/s |
| نوع حافظه RAM : | DDR4 |
| حافظه داخلی : | 1TB |
| سرعت چرخش Head : | 5400 |
| ظرفیت حافظه SSD : | 512GB |
| رابط حافظه SSD : | PCIe® 3.0 |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| مقدار حافظه گرافیک : | 4GB |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Nvidia GeForce |
| مدل چیپست گرافیک : | RTX 3050 GDDR6 |
| مدل گرافیک یکپارچه : | intel Iris Xe Graphics |
| اندازه صفحه نمایش : | 15.6Inch |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| نرخ نوسازی تصویر : | 120Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| توضیحات تکمیلی صفحه نمایش : | زاویه دید 178 درجهنسبت تصویر 16:9 |
| پورت شبکه : | دارد |
| پورت HDMI : | دارد |
| پورت USB Type-C : | 1 |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 2 |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| درایو نوری : | ندارد |
| وبکم : | دارای وبکم |
| توضیحات وبکم : | HD(720P) |
| نور پس زمینه کیبورد : | دارد |
| حسگرها : | فاقد حسگر اثر انگشت |
| شبکه بیسیم WiFi : | دارد |
| بلوتوث : | دارد |
| تاچ پد : | چند لمسی |
| رده کاربری : | |
| نوع باتری : | 3 سلولی لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری : | 45Wh |
| سیستم عامل : | ویندوز 10 اورجینال |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | 32GB |






















درود و وقت بخیر.قصد خرید این مدل رو داشتم…قیمت به روز رو میخواستم و اینکه کی موجود میشه.
درود و وقت بخیر.قصد خرید این مدل رو داشتم…قیمت به روز رو میخواستم و اینکه کی موجود میشه.
درود امین عزیز
قیمت های های سایت همیشه به روز هست و هر کالایی که قیمت داشته باشه یعنی موجود هست . برای کالاهایی که موجود نیستند نمیشود زمان رو مشخص کرد . ولی همواره کالاهایی با مشخصات مشابه آن کالا در سایت موجود هست . میتونید با کارشناسان مجموعه صحبت کنید و مشاوره بگیرید.
شماره تماس : 58426