مشخصات فنی
| برند : | توئیستد مایند – Twisted Minds |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش : | 32Inch |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | VA |
| نرخ نوسازی تصویر : | 240Hz |
| نسبت تصویر : | 16:9 |
| نوع طراحی صفحه : | منحنی |
| زمان پاسخ گوئی : | 1ms |
| شدت روشنائی : | 300Nits |
| رنگهای قابل نمایش : | 16.7 میلیون رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 4000:1 |
| فضای رنگی NTSC : | 72% |
| فناوریها : | AMD FreeSyncFlicker freeLOW Blue Light |
| تنظیم چرخش عمودی : | دارد |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت DisplayPort : | 1 |
| پورت هدفون : | ندارد |
| اسپیکر : | دارد |
| توان مصرفی در حالت روشن : | 45W |
| توان مصرفی در حالت Standby : | 0.5W |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی اصلی |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.